Tantra-estonia-massaaz-paaridele

Tantra massaaž paaridele

Paaris toimimine on üks tõhusamaid viise iseendas harmoonia loomiseks...

floral-decor

Tantra paarismassaaži seanss sobib sellistele armunutele, abielus paaridele, armukestele ning headele sõpradele, kes tahavad üks teist avastada ning soovivad kogeda uut erilist elamust.

Tantra paarismassaaž aitab Teil paremini mõista ennast ja oma partnerit ning parandada Teie vahelisi suhteid.  Massaaž aitab viia Teie suhte uuele tasemele ning üles äratada teie paari seksuaalne energia. Õppides üheskoos teadlikku puudutuse keelt, muutute Te üks teisele lähedasemaks, õpite üks teist paremini rahuldama ning avastate enda jaoks uusi sügavaid naudinguid.

Peale Tantra massaaži seanssi tunnete Te ennast rahulikuna, lõdvestatuna, positiivse energiaga täidetuna.

Tantra massaaž paaridele

Massaažiseanss kestab orienteeruvalt 2 tundi.

Teil on võimalik valida, kas soovite ühte massööri mõlemale (mees- ja nais massööri) või  kummalegi eraldi oma massööri.

Hind € 450.-

Palun tulge massaažiseansile heas tujus ning ilma ootusteta. Olge viisakad, kannatlikud ja sõbralikud kõikide osalejate vastu.

Vastavalt Teie soovile võib massaažiseansile eelneda konsultatsioon (tasustatakse eraldi).

Kaks tundi enne massaažiseanssi pole soovitav kõhtu täis süüa, juua kohvi, musta teed, stimuleerivaid jooke, tarvitada alkoholi ja tubakatooteid.

Tulge ja avastage Tantra imeilus maailm!

Tantra massaaž on Teie keha seksuaalsuse avastamine ning sellega kaasneb massööri ja tema piiride austamine. Massaažiseansi ajal on kliendil passiivne roll, seksuaalvahekorda massööri ja kliendi vahel ei toimu!

Massaažiaja broneerimisel palun arvestage sellega, et broneeritud aega on võimalik tühistada hiljemalt 24 tundi enne seanssi algust.
Palun austame teine teise aega!